Andżela – Wokalistka, Manager

Uczyła się w krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, w klasie wokalnej. Jej przebojowość, wszechstronność i doświadczenie sceniczne sprawiają, że świetnie odnajduje się w każdym gatunku muzycznym.

Karol – Gitarzysta, Realizator dźwięku, Dj

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Wszechstronny gitarzysta, którego doświadczenie oparte jest na współpracy z wieloma artystami polskich scen muzycznych. W zespole wirtuoz gitary 7-strunowej. Dba również o jakość dźwięku, a także udziela się jako Dj.

Piotr – Klawiszowiec

Zwycięzca finału roku 2018 w programie „Jaka to melodia”. Swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi rozpoczął w wieku 6 lat. Wyróżnia go doskonały słuch i pamięć muzyczna.
To w połączeniu z otwartością na rozmaite style czyni go wszechstronnym pianistą, sprawdzającym się w różnorodnym repertuarze.

Bartek – Perkusista

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale instrumentalnym, specjalności jazzowych. Reprezentował Polskę podczas międzynarodowych warsztatów jazzowych w Changchum w Chinach.
Z perkusją jest związany od dzieciństwa.  Poza muzyką uwielbia góry i podróże.

Piotr – Basista, Wokalista

Bogate doświadczenie muzyczne zawdzięcza wielu występom zarówno w autorskich, jak i coverowych projektach. Jego największymi muzycznymi inspiracjami są: Steve Harris, Marcin Pospieszalski, Victor Wooten, Natan East oraz Wojtek Gąsiorowski.