Kim jesteśmy?

Music Madness to prawdziwa muzyczna dawka energii, ciekawe aranżacje i zawodowe brzmienie! Współpraca z nami to gwarancja udanej zabawy. Wszyscy nasi Klienci byli zadowoleni – podobno jesteśmy najlepszym krakowskim coverbandem! Skład zespołu tworzą m.in. absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach, Akademii Muzycznej w Krakowie, Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, pedagodzy muzyczni. Muzycy Music Madness mają na koncie występ na Juwenaliach, a także supporty muzyczne przed takimi gwiazdami i zespołami jak Kult, Coma, Łzy, Bednarek, Zakopower, Poparzeni Kawą Trzy, Kayah, Brodka, Renata Przemyk.

Szukasz zespołu z klasą i nowoczesnym brzmieniem, który potrafi porwać na parkiet ludzi w każdym wieku?
TO MY! Lata doświadczenia, muzycy z pozytywną energią i instrumentami z najwyższej półki, nowoczesne brzmienie, realizator dźwięku na pokładzie, mocne nagłośnienie i oświetlenie – to recepta na udany event.

Jesteśmy najlepsi bo:

#together
Łączymy pokolenia! – Jesteśmy na bieżąco z największymi hitami i jednocześnie pamiętamy o największych przebojach minionych dekad, dzięki temu porywamy do zabawy każdego bez względu na wiek. Umiejętne połączenie muzyki POP z największymi hitami disco lat 80′ lub tanecznego twista z przebojami polskiego rocka to coś, co poruszy każdego bez względu na wiek!
#yourband
Do każdego podchodzimy indywidualnie i tworzymy bloki muzyczne w oparciu o charakter uroczystości/eventu oraz Państwa preferencji.
#gimmegimmemore
Jesteśmy wszechstronnie przebojowi! – Można to dostrzec w różnorodnym repertuarze, który na bieżąco wzbogacamy o nowości.  
#goodsound
Dbamy o jakość dźwięku! Posiadamy wysokiej jakości nagłośnienie QSC i Turbosound.
#showeffect
Dysponujemy rampą oświetleniową o szerokości 4,5 m. Używamy ruchomego oświetlenia marki ADJ, Showtec.
#goodpeople
Zespół tworzą gruntownie wyszkoleni, sympatyczni muzycy o wysokiej kulturze osobistej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług i pozytywny odbiór ze strony publiczności.

Repertuar Music Madness    <—– SPRAWDŹ NASZ REPERTUAR

Jesteśmy dostępni również w wariancie z DJ-em. 

DJ stanowi poszerzenie obsługi muzycznej, zapewniając nieprzerywaną zabawę przy znanych utworach bez ograniczeń wynikających z repertuaru zespołu, często niemożliwych do odwzorowania przez zespół ze względu na specyfikę danego gatunku muzycznego.


DJ jest w stanie spełnić każde muzyczne życzenie gości. Jako uzupełnienie zabawy na imprezie, zaspokaja muzyczne potrzeby gości o zróżnicowanym guście. Sety prezentowane przez DJ-a są przygotowanym zestawem utworów, dobranych i miksowanych ze sobą w taki sposób, aby zachować ciągłość rytmiczną i utrzymać „napięcie” na parkiecie.

Zespół Music Madness - Najlepszy zespół na Twoje wesele!